برای منطقه ی ستی امان فرم انتقالی پر کردم ولی اداره موافقت نکرد و از مسئول مقطعمان جناب خ خواستم حداقل مدرسه ی سال بعدم را نزدیکتر ابلاغ دهد و انصافا این کار را انجام داد. رفت و آمد مدرسه ای امیرعباس با من است و می بایست مدرسه ای بنویسمش که راحت با هم برویم و بیاییم. مدرسه ی مورد نظر هیات امنایی است و شرایط ورودی سختی دارد. چون در محدوده ی آن مدرسه ست نداریم از اداره پیگیر ثبت نام شدم. در واحد ارزیابی عملکرد خانمی سردفتر است به او جریان را گفتم و از او خواستم فرم مدارس خاص را به من بدهد. ممانعت کرد و گفت مهلتش تمام شده و باید تا نیمه ی مرداد صبر کنی. از من اصرار و از او انکار. شرایط را برایش گفتم ولی گوشش بدهکار نبود. سراغ جناب خ رفتم که در جریان مساله ی انتقالی من بود. او بلافاصله سفارش مرا به جناب ظ (مسئول واحد ارزیابی عملکرد) کرد و من مستقیم برای صحبت با جناب ظ به ان واحد رفتم و پس از شنیدن صحبتهایم گفت درخواستت را بنویس و با حکم ضمیمه کن و بده خانم ص(سردفتر جناب ظ) چنین کردم و خانم ص گفت نیمه های مرداد زنگ بزن. خیالم آسوده بود که کار تمام شده است. اول این هفته زنگ زدم و خانم ص گفت اصلا فرم پر کرده بودی؟! بعد که با توضیح من متوجه شد فرم درخواست رو تحویل خودش دادم گفت امتیازت نرسیده!

بلافاصله رفتم اداره و پیگیر امتیازم شده و متوجه شدم که اصلا خانم ص فرم درخواست مرا به کمیسیون نداده. به قدری از دستش عصبانی بودم که مستقیم گلایه اش را به اقای ظ کردم و آقای ظ خودش فرم مجدد درخواست مدارس خاص را داد و قول داد شخصا پیگیری کند‌. موقع خروج از دفتر آقای ظ رو به خانم ص کردم و گفتم لطفا این بار سنگ نینداز!!

+ مانده ام چرا بعضی ها اینقدر بدجنسند!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها